Geopark na zámku v Doksech

11.09.2021

Geopark Ralsko je součástí akce Den otevřených dveří na zámku v Doksech.

Navštivte s námi jedinečné místo u Máchova jezera, kde na Zámku v Doksech nahlédnete do historie Valdštejnů a zavítáte také do legendárního Muzea Čtyřlístku.

KDY: Sobota 11.9. 2021 od 10.00 do 17.00

Přijďte nás podpořit na náš stánek!

Na co se můžete těšit?
Během Dne otevřených dveří se Vám zdarma otevřou brány zámku a muzea.
Zámek nabízí speciální zábavné komentované prohlídky "S Valdštejny po zámku", které budou od 11:00, 13:00 a 15:00 hodin. Dále bude po celý den volný vstup do zámku na individuální prohlídky zámku do nového interaktivního prohlídkového okruhu, kde na Vás čeká tříplátnové kino, velké dotykové obrazovky, multimediální kreslicí plátno a mnohé další.Navštívit můžete také muzeum Čtyřlístek, kde se můžete setkat s Bobíkem, Fifinkou, Myšpulínem a Pinďou.

Po celý den je pro Vás připraven velký doprovodný program, zábava pro malé i velké. Vystoupení ZUŠ Doksy a ZUŠ Václava Snítila Mimoň. Pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky. Na závěr zahraje kapela Vladimír Band.

Prezentace dalších projektů:
Evropské fondy pomáhají i na jiných místech a na akci Vám představíme další úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života v Libereckém kraji. Představí se Vám Nadační fond Podralsko, Geopark Ralsko a Občanské sdružení D.R.A.K.Aktivity pro děti i dospělé:
Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží. Bude pro Vás připraven fotokoutek, kolo štěstí, tvořivé dílničky, program na podiu a soutěže. Pravidelně budeme losovat výherce hodnotných cen v rámci soutěže o nejoblíbenější projekt v Libereckém kraji a na památku se budete moci vyfotit ve fotokoutku.