Firemní workshopy

Rádi vám připravíme na míru akci pro vaše zaměstnance a pracovní týmy a to na unikátních místech v Národním geoparku Ralsko. Zde nabídka našich témat, programy lze upravit nebo kombinovat podle vašich časových možností. 

Dobrodružství divokého / život není v up-ce. Poradíš si bez signálu?

Zážitkové putování malých týmů nebo jednotlivců v krajině geoparku na motivy hry Spoj body. Poznání míst s pohnutou historií na vlastní kůži - příběhy zaniklých obcí. Překonávání překážek i sebe sama. Řešení výzev bez pomoci technologií.

Land art / zemní umění v zaniklých obcích 

Tvořivý workshop, který dokáže uvolnit jednotlivce i týmy. Probíhá v nevšedním prostředí zaniklých obcí v bývalém vojenském prostoru Ralsko. Důraz je kladen na proces tvoření, nikoli na samotné umělecké dílo. Seznámíme se s uměleckými směry land art a site specifik art. Využijeme nevšední materiály a okolní prostředí.

Škola chůze / meditace pod širým nebem

Vydejte se s námi na putování, jako byste se právě naučili chodit. Vydejte se tak, jak chodívají staří proroci nebo básníci. Spojme dvě jen zdánlivě neslučitelné věci - pohyb a meditaci. Nevšední krajina, skrytá tajemství, kouzlo opuštěných míst a především ničím nerušená příroda - jedinečné místo k poznání umění chodit, vnímat, vidět. Naslouchat místu i svým myšlenkám.

Na pomoc přírodě / obnova lesa a záchrana vzácných biotopů

Ve spolupráci s CHKO Kokořínsko-Máchův kraj nebo Vojenskými lesy a statky zajistíme smysluplnou pomoc přírodě - sázení stromů nebo jiná opatření, která pomáhají zachraňovat konkrétní biotopy nebo druhy. 


V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Renata Franclová

projektová manažerka

+420 724 276 807

info@geoparkralsko.cz