Jsi jednotlivec

Staň se dobrovolníkem na našich akcích

Naše práce se vždy točí okolo geoparku a akcí pro veřejnost. Pokud byste rádi přiložili ruku k dílu při organizaci našich akcí, péči o přírodní a geologické lokality, dejte nám o sobě vědět.

Nejbližší akce, na kterých se bude hodit pomoc: Land art park - 21.9. září v městském parku v České Lípě, Jablka vzpomínek - říjen v Mimoni. Pokud se chcete zapojit, pošlete nám svůj kontakt ve formuláři a my se ozveme. Děkujeme! Každý dobrovolník získává krásné tričko geoparku :-)

Podpoř finančně aktivity Geoparku Ralsko

Již třetím rokem máme otevřenou veřejnou sbírku s názvem Pro krajinu pod Ralskem. Sbírka je určená na záchranu přírodního a kulturního dědictví v Ralsku a na budování a obnovu turistické infrastruktury. Krajský úřad každým rokem čerpání sbírky kontroluje. V roce 2018 jsme pro ni otevřeli transparentní účet, na kterém je vidět, do čeho se sesbírané peníze investují.

V současné době se snažíme shromáždit prostředky na projekt Jablka vzpomínek - záchrana ovocných regionálních odrůd v zaniklých obcích Ralska. Váš finanční příspěvek bude tedy dobře využit a děkujeme za něj.